Tek Sağlık

MSD Hayvan Sağlığı olarak birbirimize karşı insanlığın sınırlarını aşan bir sosyal sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. İster iki ister dört ayaklı olsun, ister kol ve kanatları olsun, ister konuşsun, havlasın, miyavlasın, şarkı söylesin, tüm canlıların ve üzerinde yaşadıkları gezegenin sağlık ve refahını kapsar.

Hayvanların, insanların ve çevrenin ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olduğunu bilerek kendimizi hayatı iyileştirmeye adadık. Bizim için köpeğiniz tüm köpekleri, kediniz, tüm kedileri, aileniz, tüm aileleri temsil ediyor. Çünkü Hayat Onlarla Güzel ve daha anlamlı.

Aşı sağlamaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Uluslararası Veteriner Sağlığı ekibimiz, dünya genelinde hayvan sağlığını ve refahını iyileştirmeye kendini adayarak çalışmalarını sürdürüyor. Eğitim, içgörü ve bilgi paylaşmak için dünyayı dolaşıyoruz. Dünyanın farklı yerlerindeki çocukları köpeklerle nasıl olumlu ilişkiler kuracaklarını anlamaları için eğitiyoruz. İhtiyaçlarını anlamak ve aileleri için gıda güvenliğine sahip olabilmeleri için çiftlik hayvanlarının sağlığını iyileştirmelerine yardımcı olmak amacıyla küçük çiftçilerle iletişim kuruyoruz. Ücretsiz aşılara ihtiyaç duyan toplulukların bunları alabilmesi için yenilikçi teknolojiler geliştiriyor ve kullanıyoruz.

Biz buyuz çünkü işe yarayan çözümler sunmanın etkisini biliyoruz. Yaşam uğruna mücadeleye değer olduğunu ve çevreyi korumanın geleceğimiz için şart olduğunu biliyoruz. Kuduzu ortadan kaldırmaya yönelik 20 yılı aşkın taahhüdümüz ve devam eden araştırmalarımız; Şap Hastalığı ve Küçükbaş Hayvan Vebası gibi tipik olarak dünyanın en yoksul insanlarını etkileyen zoonotik hastalıklara odaklanmamız, kendimizi iyileştirebileceğimize ve geliştireceğimize olan inancımızın kanıtıdır. Bu bizim görevimiz.

Tek Sağlık ile Kuduzda

“Sıfır”

Ölüm Mümkün!

ŞİMDİ KORUNUN

EVCİL HAYVANLARINIZIN KARŞI KARŞIYA
OLDUĞU GERÇEK RİSKLERİ ÖĞRENİN

Evcil hayvan sağlığı uzmanlarından tavsiye almak ve bölgenizdeki belirli tehlikeleri gösteren yerel risk analizlerini öğrenmek için Protect Our Future Too projesini takip edin.